Портал наукових конференцій по відкритій науці

Портал наукових конференцій - це онлайн-платформа, створена з метою обміну новими дослідженнями та ідеями, а також сприяння доступності, прозорості та розвитку наукових знань. На порталі зберігається інформація про наукові конференції, організовані Державною науково-дослідною бібліотекою України, у сфері політики відкритого доступу.

pexels-james-wheeler-417074

Детальна інформація

Конфереція

ПЕРША МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ”, 2022

OSICU2022 – це міжнародна наукова конференція з відкритої науки та інновацій в Україні (приурочена до міжнародного тижня відкритого доступу), яка відбудеться під егідою Міністерства освіти та науки України …

Конфереція

ІІ Міжнародна конференція "ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2023"

Конференція спрямована на пошук шляхів вирішення нагальних проблем безперебійного доступу до науково-дослідницької інфраструктури, вільного доступу до результатів наукової діяльності, необхідності реформування системи оцінки наукових досліджень та пришвидшення інтеграції …

Конфереція

ІІІ Міжнародна конференція "ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2024"

OSIU2024 - це форум, призначений для презентації та обговорення робіт, пов'язаних з фундаментальними або конкретними аспектами відкритої науки та інновацій. На цьому форумі обговорюється широке коло питань - …

  1. Створення спільного центру, який збирає дослідників, учених та академічні установи з різних країн для обміну інформацією та співпраці.
  2. Забезпечення прозорості у проведенні наукових конференцій, таких як оприлюднення інформації про програму, організаторів та фінансування.
  3. Забезпечення можливості підвищити якість досліджень завдяки обміну експертизою, зворотним відгукам та обговоренням результатів.
  4. Забезпечення доступу до матеріалів та доповідей конференцій, що сприяє поширенню наукової інформації та збільшенню її доступності для широкої аудиторії.
  5. Залучення учасників з різних країн та сприяння міжнародним колабораціям у наукових дослідженнях.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання